Wymiana, zwroty, gwarancja

ZWROTY TANISPORT.PL
1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy kupna towaru w sklepie tanisport.pl bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
2. Zwrot pieniędzy dokonany zostanie przelewem na wskazane konto lub przekazem pocztowym.

WYMIANA TANISPORT.PL
1. Wszystkie zakupione w Sklepie Internetowym tanisport.pl towary, na życzenie Klienta podlegają wymianie na inny w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru, który ma być wymieniony.
2. Koszt wymiany wynosi 15 zł.
3. Klient może dokonać wymiany zamówionego towaru, na taki sam w innym rozmiarze, bądź inny, ponosząc koszty odesłania nieużywanego towaru, w żaden sposób uszkodzonego, w oryginalnym i niezniszczonym opakowaniuna adres Sklepu Internetowego tanisport.pl.
4. Klient proszony jest o wcześniejsze potwierdzenie drogą mailową czy w ofercie Sklepu Internetowego tanisport.pl znajduje się oczekiwany przez Niego rozmiar. W przypadku braku dostępności towaru, Sklep Internetowy tanisport.pl dołoży wszelkich starań, by towar wymienić możliwie jak najszybciej. W sytuacji, gdy wymiana będzie niemożliwa (np. z powodu wyczerpania zapasów) Sklep Internetowy tanisport.pl zaoferuje do wyboru inny dostępny produkt, lub zwróci pieniądze przelewem na wskazane konto bądź przekazem pocztowym.

REKLAMACJE KONSUMENCKIE TANISPORT.PL
1. Prosimy o zachowanie dowodu zakupu – paragon, faktura VAT.
2. Reklamowany towar przesyłany do TARMAX powinien być czysty.
3. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.
4. Przesyłka z reklamowanym towarem powinna zawierać w miarę dokładny opis niezgodności towaru z umową oraz aktualny adres zwrotny Klienta z kontaktowym numerem telefonu.

product.close_zoom